Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Препоръчайте ми филм!

Go down 
+2
Корлайн Барлоун
Едуард Кълън
6 posters
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 29

Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! EmptyЧет Май 28, 2009 6:37 pm

Twilight / Здрач (2008)

Препоръчайте ми филм! Whlifc


Когато майката на Бела Суон (Кристен Стюарт) започва да пътува с втория си съпруг, 17-годишното момиче напуска дома си във Финикс и отива да живее при баща си в малкото градче Форкс, Вашингтон. Бела винаги е била различна - тя не се интересува от модните тенденции при връстниците си и не очаква живота й особено да се промени. След незалязващото слънце на Аризона, мрачният климат на Форкс й изглежда много екзотичен – както и новите й съученици, семейство Кълън. Неземно красиви и изключително затворени, те са различни от останалите хора - дори повече, отколкото тя е очаквала.

Кълън са семейство безсмъртни кръвопийци - „вегетарианци”, които десетилетия наред пият само животинска кръв. Притулени под мрачното небе на полуостров Олимпик, те водят възможно най-нормален начин на живот и се опитват да запазят тайната си от останалите хора.
Върнете се в началото Go down
Корлайн Барлоун

Корлайн Барлоун


Брой мнения : 185
Join date : 27.05.2009
Age : 28
Местожителство : Форкс

Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! EmptyЧет Май 28, 2009 11:35 pm

Pan's Labyrinth / Лабиринтът на фавна (2006)

Препоръчайте ми филм! PansLabyrinthOriginalPoster

Резюме : Годината е 1944-а. Малката Офелия е принудена да заживее в дома на втория си баща, тъй като майка й Кармен всеки момент ще роди. Тя мрази новия си живот и новия си баща - тираничният кап. Видал (невероятно зловещо изпълнение на Серхи Лопес). Той е твърдо решен да унищожи до крак смелите макис - бунтовнически сили, които, напук на всичко, не позволяват духа им да бъде сломен от фашистите. Офелия намира сродна душа в лицето на Мерседес - прислужницата на Видал, която тайно помага на бунтовниците. С нейна помощ тя открива близо до къщата лабиринт и дори успява да се срещне с гротесковия му, приличащ на фавн пазител Пан, който й възлага за изпълнение три опасни задачи.
Върнете се в началото Go down
Женевив Бланшард

Женевив Бланшард


Брой мнения : 21
Join date : 29.05.2009
Age : 32
Местожителство : Haskovo

Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! EmptyПет Май 29, 2009 1:38 am

The Pink Panther 2 / Розовата пантера 2 (2009)

Препоръчайте ми филм! Fhfhtrttyutgh

Резюме: Проницателният френски инспектор Жак Клузо заминава във ваканция извън страната и това се превръща в удобен момент, безценният диамант Розовата пантера да изчезне отново. Заедно с него са откраднати и други ценни предмети, като полицията подозира, че зад дръзките обири седи мистериозен крадец, с прякора Торнадото. Клузо е натоварен със случая от шефа си Драйфус, като за по-бърз резултат на помощ идват и четирима международни детективи. Италианецът Винченцо, японецът Кенджи, британецът Пепъридж и индийският специалист Соня трябва да обединят усилията си с Клузо и да върнат скъпоценностите.
Върнете се в началото Go down
http://darkmagic.dir.bg
Емили Стюарт

Емили Стюарт


Брой мнения : 36
Join date : 29.05.2009

Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! EmptyВто Юни 02, 2009 11:42 pm


New Moon/Новолуние





New Moon" е продължението на изпепеляващата любов между вампира Едуард Кълън и Бела Суон. Предстоят поредната поредица от приключения, които очакват Бела - раздялата й с единствената й любов - Едуард, приятелството й с Джейкъп Блак и не на последно място вълнуващото й пътуване до Италия, където й предстой трудната задача по спасяването на голямата й любов Едуард.
Вече шест месеца заедно Едуард и Бела се преоткриват взаимно и разкриват най-красивото един от друг. Те са заедно, обичат се и първоначално дори не могат да си представят, че трудното тепърва им предстои. Когато на рождения си ден Бела се порязва и кръвта й изкарва Джаспър извън границите на доброто поведение, семейство Кълън се принуждават веднага да заминат, а Едуард и Бела да претърпят не малка раздяла, която може да им струва много повече от сърдечна болка...


Препоръчайте ми филм! New_moon_poster
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 29

Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! EmptyСря Юни 03, 2009 2:42 am

Хахаха,още не е излязъл този филм,че да го препоръчваш! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Емили Стюарт

Емили Стюарт


Брой мнения : 36
Join date : 29.05.2009

Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! EmptyСря Юни 03, 2009 6:31 pm

Еее сега нищо ..... Cool Cool
Върнете се в началото Go down
Алис Грийн

Алис Грийн


Брой мнения : 18
Join date : 03.06.2009
Age : 32

Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! EmptyСря Юни 10, 2009 11:14 pm

Push (учсдтва Джейн Волтури от Новолуние)
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! EmptyЧет Юни 11, 2009 1:28 am

Алис имаше предвид този филм.. Very Happy

Push / Секретен отряд (2009)


Препоръчайте ми филм! Pushvser21he0



Режисьор: Пол Макгуиган

В ролите: Крис Еванс, Дакота Фанинг, Камила Бел, Даймън Хюнсоу, Клиф Кертис и др.

Резюме: В този фантастичен трилър група младежи, които имат телекинетични и ясновидски способности се крият от тайна агенция на американското правителство. Всички се налага да обединят различните си умения в една последна задача, която ще им позволи да напуснат нелегалната организация завинаги.


Препоръчайте ми филм! Push_als_bscap0000 Препоръчайте ми филм! Push_als_bscap0001
Препоръчайте ми филм! Push_als_bscap0002 Препоръчайте ми филм! Push_als_bscap0003
Препоръчайте ми филм! 27f96e0d4f9a6f77 Препоръчайте ми филм! A1e936b974020c67
Препоръчайте ми филм! 531278f8fb143cdd Препоръчайте ми филм! 1d1bca4e4708b448
Препоръчайте ми филм! 1zbwemc Препоръчайте ми филм! B988wy
Препоръчайте ми филм! 2iw1wm8 Препоръчайте ми филм! Mrefcz
Сори че снимите излязоха толкова големи..



-- Моето мение --

Забележка: Силите не са само телекинетични и ясновидски - има много, мнго, наистина много други.. но от филма ще раберете Very Happy Wink
Лично мнение: Филма е UNBELIEVABLE /Бг - НЕВЕРОЯТЕН/ . прекрасен филм, много ми харесва.. пък и играе любимата ми актриса - Дакота Фанинг.. Very Happy Cool Wink
Върнете се в началото Go down
Женевив Бланшард

Женевив Бланшард


Брой мнения : 21
Join date : 29.05.2009
Age : 32
Местожителство : Haskovo

Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! EmptyНед Юни 21, 2009 6:19 pm

The Unborn / Нероденият (2009)

Препоръчайте ми филм! P_46109

Режисьор : Дейвид Гойър

В ролите : Одет Юстман, Джейн Александър, Гари Олдман, Меган Гуд, Кам Джигандет, Карла Гуджино

Резюме : Одет Йъстман ( "Чудовищно" ) е в ролята на Кейси Белдън, млада жена, която не може да избяга от ярки кошмари и плашещо невидимо присъствие. Заедно със Сендак (Гари Олдман), Кейси открива, че семейството й от десетилетия е преследвано от дух, който има силата да се вселява във всеки предмет или човек; дух, който е обречен да бъде… нероден.
Върнете се в началото Go down
http://darkmagic.dir.bg
Sponsored content





Препоръчайте ми филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Препоръчайте ми филм! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Препоръчайте ми филм!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Първи стъпки :: Общи приказки :: Филми и Кино-
Идете на: