Twilight

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Препоръчайте ми филм!

Go down 
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Брой мнения : 229

ПисанеЗаглавие: Препоръчайте ми филм!   Чет Май 28, 2009 6:37 pm

Twilight / Здрач (2008)

Когато майката на Бела Суон (Кристен Стюарт) започва да пътува с втория си съпруг, 17-годишното момиче напуска дома си във Финикс и отива да живее при баща си в малкото градче Форкс, Вашингтон. Бела винаги е била различна - тя не се интересува от модните тенденции при връстниците си и не очаква живота й особено да се промени. След незалязващото слънце на Аризона, мрачният климат на Форкс й изглежда много екзотичен – както и новите й съученици, семейство Кълън. Неземно красиви и изключително затворени, те са различни от останалите хора - дори повече, отколкото тя е очаквала.

Кълън са семейство безсмъртни кръвопийци - „вегетарианци”, които десетилетия наред пият само животинска кръв. Притулени под мрачното небе на полуостров Олимпик, те водят възможно най-нормален начин на живот и се опитват да запазят тайната си от останалите хора.

Брой мнения : 185
Местожителство : Форкс

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Чет Май 28, 2009 11:35 pm

Pan's Labyrinth / Лабиринтът на фавна (2006)

Резюме : Годината е 1944-а. Малката Офелия е принудена да заживее в дома на втория си баща, тъй като майка й Кармен всеки момент ще роди. Тя мрази новия си живот и новия си баща - тираничният кап. Видал (невероятно зловещо изпълнение на Серхи Лопес). Той е твърдо решен да унищожи до крак смелите макис - бунтовнически сили, които, напук на всичко, не позволяват духа им да бъде сломен от фашистите. Офелия намира сродна душа в лицето на Мерседес - прислужницата на Видал, която тайно помага на бунтовниците. С нейна помощ тя открива близо до къщата лабиринт и дори успява да се срещне с гротесковия му, приличащ на фавн пазител Пан, който й възлага за изпълнение три опасни задачи.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Женевив Бланшард

Брой мнения : 21
Местожителство : Haskovo

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Пет Май 29, 2009 1:38 am

The Pink Panther 2 / Розовата пантера 2 (2009)

Резюме: Проницателният френски инспектор Жак Клузо заминава във ваканция извън страната и това се превръща в удобен момент, безценният диамант Розовата пантера да изчезне отново. Заедно с него са откраднати и други ценни предмети, като полицията подозира, че зад дръзките обири седи мистериозен крадец, с прякора Торнадото. Клузо е натоварен със случая от шефа си Драйфус, като за по-бърз резултат на помощ идват и четирима международни детективи. Италианецът Винченцо, японецът Кенджи, британецът Пепъридж и индийският специалист Соня трябва да обединят усилията си с Клузо и да върнат скъпоценностите.
Вижте профила на потребителя http://darkmagic.dir.bg
Емили Стюарт

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Вто Юни 02, 2009 11:42 pm

New Moon/Новолуние

New Moon" е продължението на изпепеляващата любов между вампира Едуард Кълън и Бела Суон. Предстоят поредната поредица от приключения, които очакват Бела - раздялата й с единствената й любов - Едуард, приятелството й с Джейкъп Блак и не на последно място вълнуващото й пътуване до Италия, където й предстой трудната задача по спасяването на голямата й любов Едуард.
Вече шест месеца заедно Едуард и Бела се преоткриват взаимно и разкриват най-красивото един от друг. Те са заедно, обичат се и първоначално дори не могат да си представят, че трудното тепърва им предстои. Когато на рождения си ден Бела се порязва и кръвта й изкарва Джаспър извън границите на доброто поведение, семейство Кълън се принуждават веднага да заминат, а Едуард и Бела да претърпят не малка раздяла, която може да им струва много повече от сърдечна болка...

Едуард Кълън

Брой мнения : 229

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Сря Юни 03, 2009 2:42 am

Хахаха,още не е излязъл този филм,че да го препоръчваш! Very Happy

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Сря Юни 03, 2009 6:31 pm

Еее сега нищо ..... Cool Cool
Алис Грийн

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Сря Юни 10, 2009 11:14 pm

Push (учсдтва Джейн Волтури от Новолуние)
Розали Робъртс

Брой мнения : 88

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Чет Юни 11, 2009 1:28 am

Алис имаше предвид този филм.. Very Happy

Push / Секретен отряд (2009)

Режисьор: Пол Макгуиган

В ролите: Крис Еванс, Дакота Фанинг, Камила Бел, Даймън Хюнсоу, Клиф Кертис и др.

Резюме: В този фантастичен трилър група младежи, които имат телекинетични и ясновидски способности се крият от тайна агенция на американското правителство. Всички се налага да обединят различните си умения в една последна задача, която ще им позволи да напуснат нелегалната организация завинаги.

Сори че снимите излязоха толкова големи..

-- Моето мение --

Забележка: Силите не са само телекинетични и ясновидски - има много, мнго, наистина много други.. но от филма ще раберете Very Happy Wink
Лично мнение: Филма е UNBELIEVABLE /Бг - НЕВЕРОЯТЕН/ . прекрасен филм, много ми харесва.. пък и играе любимата ми актриса - Дакота Фанинг.. Very Happy Cool Wink
Женевив Бланшард

Брой мнения : 21
Местожителство : Haskovo

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   Нед Юни 21, 2009 6:19 pm

The Unborn / Нероденият (2009)

Режисьор : Дейвид Гойър

В ролите : Одет Юстман, Джейн Александър, Гари Олдман, Меган Гуд, Кам Джигандет, Карла Гуджино

Резюме : Одет Йъстман ( "Чудовищно" ) е в ролята на Кейси Белдън, млада жена, която не може да избяга от ярки кошмари и плашещо невидимо присъствие. Заедно със Сендак (Гари Олдман), Кейси открива, че семейството й от десетилетия е преследвано от дух, който има силата да се вселява във всеки предмет или човек; дух, който е обречен да бъде… нероден.
Вижте профила на потребителя http://darkmagic.dir.bg
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм!   

Препоръчайте ми филм!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Първи стъпки :: Общи приказки :: Филми и Кино-
Идете на: