Twilight

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

На коя книга сте плакали?

Go down 
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Брой мнения : 229

ПисанеЗаглавие: На коя книга сте плакали?   Чет Май 28, 2009 6:48 pm

Хората често се разревават на книги.С вас случвало ли се е?На кои книги сте ревали? Very Happy

Брой мнения : 185
Местожителство : Форкс

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Чет Май 28, 2009 11:33 pm

Хари Потър - последната част
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Женевив Бланшард

Брой мнения : 21
Местожителство : Haskovo

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Пет Май 29, 2009 1:36 am

Корлайн Барлоун написа:
Хари Потър - последната част

+1 Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителя http://darkmagic.dir.bg
Аделин Уинчестър

Брой мнения : 66
Местожителство : Форкс бейби =)

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Пет Май 29, 2009 1:52 am

на Хари Потър съм олакала доста и то не само на последната част. Плаках на Новолуние, плакала съм и на Клетка(Стивън Кинг), абе доста съм си поревавала, ама от мен се очаква, аз си падам ревла...
Едуард Кълън

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Пет Май 29, 2009 2:27 am

Аз съм плакал на много книги.Хари Потър и Нечистокръвния принц,когато умря Дъмбълдор.Хари Потър и Даровете на Смъртта,когато умря Доби.Ох,това беше наистина много тъжно.
На Здрач съм ревал на всички части,защото май не съм добре.На първата част,когато Джеймс измъчваше Бела,ама това на фиулма действа повече.В Новолуние,когато Едуард я остави.В Затъмнение,когато Розали разказваше за смъртта си и когато Алис разказваше как са се срещнали с Джаспър.В Зазоряване на много места.Когато Алис и Джаспър заминаха и си помислих,че вече няма да се върнат.Когато Бела се сбогуваше с Ренесме,а Едуард с Джейкъб.Трябва да призная,че тогава Джейк спрях да го мразя.И накрая когато всичко свършва.Хубав край е,да,но все пак това е любимата ми книга и историята няма да продължи,освен книгите от гледната точка на Ед.

Брой мнения : 185
Местожителство : Форкс

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Пет Май 29, 2009 4:25 am

Колкото и да не помнасям Бела и аз плаках когато Едуард я заряза.Беше ми гадно, мкар че не съм от ревлите.

На Хари Потър лаках и когато Снейп, Доби , ФРЕД, Тонкс умираха Sad ..
Вайълет Блек

Брой мнения : 126
Местожителство : In thE foreSt

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Пет Май 29, 2009 2:39 pm

О, аз на Хари Потър си рева от петата част , когато моят любим Сириус умря . В шестата част за Дъмбълдор , в седмата за Доби плаках много , а за Фред , Лупин , Тонкс пак плаках но по-малко.
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Колкото и да е чудно на Здрач(цялата сага) не съм плакала . Понякого доста се натъжавах , но не съм стигала до рев . Sad
Вижте профила на потребителя http://www.schoolofmagic.forumi-bg.com
Едуард Кълън

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Пет Май 29, 2009 2:42 pm

Аз пък,защото сигурно прекалено много се поставям на мястото на героите! alien Very Happy

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Вто Юни 02, 2009 11:51 pm

Ами засега не съм ревала на книги....ама не съм чела поредицата на Хари Потър само см гледала филмите
Розали Робъртс

Брой мнения : 88

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Сря Юни 03, 2009 12:40 am

Аз на Хари Потър ревах, когато умряха Сириус, Дъмбълдор, Доби, Фред, Тонкс.. и също доста ревах за Снейп. Особено когато Хари беше в мислоема, когато гледаше мислите на Сивиръс.. толкова жал ми стана за него. От начало не го харесвах, но с течение на книгите ми стана симпатичен, разбрах че не може да е мамил Дъмбълдор през цялото време.. пък и нали накрая трябва да победи доброто. И колкото и странно да звучи.. плаках когато умря Волдемор - независимо че е най-злия, независимо че е изтребил толкова хора, включително и Лили и Джеймс. Просто толкова ми харесва.. той е един от любимите ми герои.
На Здрач плаках когато умря Джеймс.. нещо си падам по лошите герои.. както Джеймс, така и Кам /актьора му във филма/ са ми любимци..
На Новолуние плаках, когато върколаците убиха Лоран - толкова плаках, дори повече от за Джеймс, въпреки че него го харесвам повече.. не - и двамата ги харесвам.. Върколаците ги мразя супер много, за това че убиха Лоран ;( ;( ;(
Емили Стюарт

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   Сря Юни 03, 2009 7:38 pm

Розали Робъртс написа:
Аз на Хари Потър ревах, когато умряха Сириус, Дъмбълдор, Доби, Фред, Тонкс.. и също доста ревах за Снейп. Особено когато Хари беше в мислоема, когато гледаше мислите на Сивиръс.. толкова жал ми стана за него. От начало не го харесвах, но с течение на книгите ми стана симпатичен, разбрах че не може да е мамил Дъмбълдор през цялото време.. пък и нали накрая трябва да победи доброто. И колкото и странно да звучи.. плаках когато умря Волдемор - независимо че е най-злия, независимо че е изтребил толкова хора, включително и Лили и Джеймс. Просто толкова ми харесва.. той е един от любимите ми герои.
На Здрач плаках когато умря Джеймс.. нещо си падам по лошите герои.. както Джеймс, така и Кам /актьора му във филма/ са ми любимци..
На Новолуние плаках, когато върколаците убиха Лоран - толкова плаках, дори повече от за Джеймс, въпреки че него го харесвам повече.. не - и двамата ги харесвам.. Върколаците ги мразя супер много, за това че убиха Лоран ;( ;( ;(

МРАЗИШ ВЪРКОЛАЦИТЕ..... ;( е вярно че убиха Лоран заради шибаната Бела ....ама Джеймс го убиха вампирите...ама пак заради Бела Mad Mad Mad
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   

На коя книга сте плакали?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Първи стъпки :: Общи приказки :: Литература-
Идете на: