Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)

Go down 
+2
Аделин Уинчестър
Едуард Кълън
6 posters
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyСъб Май 30, 2009 8:19 pm

Тук пишете вашите коментари относно книгата на Аделин,понеже искам темата,в която пуска главите да е само за книгата.Коментарите пишете тук!
Иначе моето мнение е,че пишеш страхотно и мисля,че трябва да продължаваш да пишеш.Аз също пиша нещо подобно. (((:
Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Май 31, 2009 10:51 pm

Хех, благодаря много! Наистина се надявам историята като цяло да ви хареса, макар да не съм сигурна дали ще се равие в много глави, защото за сега по съкратен вариант ще излязат към 15 най-много, но ще видим.

Втора глава е почти готова и най-вероятно тази вечер ще я пусна =)
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Май 31, 2009 10:54 pm

Аз пиша нещо подобно и много се надявам историите ни да не са еднакви. Shocked
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyПон Юни 01, 2009 1:26 am

Аз имам идея и ще я развия по различен начин от ваще.. или поне ще е по-различна от тази на Аделин - нейната се досещам какво става нататък горе-долу Very Happy
А пък на Ед ще я видим.. кога ще пуснеш 1-ва глава?!
Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyПон Юни 01, 2009 1:30 am

Нормално е до този момент да решите, че брат и ще се върне като вампир естествено, но по нататък ще бъде многоо по-различно от това, което предполагам, че очакваш. Така, че не прибързвай много с развиването на тези Wink
Оо и ще ми е интересно да разбера все пак какво очакваш горе-долу, интересно ми е да знам дали ще те изненадам....
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyПон Юни 01, 2009 1:32 am

Розали Робъртс написа:
Аз имам идея и ще я развия по различен начин от ваще.. или поне ще е по-различна от тази на Аделин - нейната се досещам какво става нататък горе-долу Very Happy
А пък на Ед ще я видим.. кога ще пуснеш 1-ва глава?!

Ако във Вторник не сме на училище сигурно ще бъде тогава.
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyПон Юни 01, 2009 2:18 am

Ок.. а за Ади - и първа и втора глава са супер яки.. много ме кефят, продължавай в същия дух! Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Юни 07, 2009 3:02 pm

Благодаря, сега ще пусна и трета, надявам се да коментирате Very Happy
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Юни 07, 2009 3:21 pm

Веднага я прочетох. Много ми харесва стила ти на писане.. Само две неща не ми харесаха толкова:
- Колата (вече забрави ква точно беше), свързвам я с волвото на Едуарт и изобщо с лъскавите колички на Кълънови..
- Изучаването на 'Ромео и Жулиета' - тва пък го свързвам със Здрач още повече - отвличам се от твойта книга и започвам да си мисля за книгите на Стефани..
Иначе други забележки нямам. много е добро, продължавай все така добре! Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Юни 07, 2009 3:26 pm

Знаеш ли аз самата се изнервих на себе си, че включих лъскавите коли и специално за "Ромео и Жулиета", но и за двете си има причина.
Така колата, попринцип съм супер дива фенка на високите скорости, а наскоро приятелят на сестра ми си купи сиво БМВ и затова включих именно тази кола. А колкото до "Ромео и Жулиета", на скоро ми се наложи да прочета пиесата, а филма дори го гледахме в училище, защото изучавахме творчеството на Шекспир, затова включих това, но и най си пасваше с цялата идея за смъртта.
Благодаря ти за коментара, радвам се, че изрази мнението си! =)
Върнете се в началото Go down
Джеймс Жиганде

Джеймс Жиганде


Брой мнения : 32
Join date : 06.06.2009
Age : 34

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Юни 07, 2009 3:32 pm

Браво , поздравявам те Smile , много добър замисъл като цяло!
Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Юни 07, 2009 3:54 pm

Благодаря, чудя се дали да ви пусна още една две глави, иначе те са готови до осма включително. Да ви пусна ли още?
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Юни 07, 2009 4:01 pm

Ами ако искаш ги пускай.. Аз днес и утре до към обяд някъда няма да съм тук, тоест ако ги пуснеш няма да мога да ги прочета веднага..
Ама така или иначе (така ли се пише Very Happy) има и други потребители да четат.. пусни 1-2 пък ще ги видя после Very Happy
Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Юни 07, 2009 4:01 pm

Окей пускам ви още...=)
Върнете се в началото Go down
Вайълет Блек

Вайълет Блек


Брой мнения : 126
Join date : 27.05.2009
Age : 111
Местожителство : In thE foreSt

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyНед Юни 07, 2009 4:09 pm

Много ми хареса ! Продължавай в същия дух !

П.п. Надявам се да качиш още Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.schoolofmagic.forumi-bg.com
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyПон Юни 08, 2009 2:16 pm

Благодаря!
Сега пускам още и ако не се лъжа мисля, че идва главата с екшъна, но не съм сигурна!
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyПон Юни 08, 2009 6:38 pm

Невероятна си.. Много хубаво пишеш - описваш всичко (нещо на коесто и аз ще се опитам в следващите ми глави) ..знаех си че Дийн е вампир, ама не предполахгах че нещата ще се случат точно по този начин.. Like a Star @ heaven
Браво, супер си - продължавай в същия дух.. Наистина книгата ти ме грабна, много е добра I love you
Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyПон Юни 08, 2009 7:22 pm

Благодаря ти много, радвам се че фик/книгата те е грабнала, надявам се и за напред да продължа да те изненадвам, а изненади има, повярвай ми!
Върнете се в началото Go down
Емили Стюарт

Емили Стюарт


Брой мнения : 36
Join date : 29.05.2009

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyПон Юни 08, 2009 8:52 pm

Определено ставаш за писателка...и наистина книгата ти е завладяваща...Продължавай в същия дух нямам търпение да разбера какво ще се случи cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyВто Юни 09, 2009 1:10 pm

Благодаря Ви адси много!
Да знаете много ме радвате с тези коментари. А сега за тези с малкото търпение пускам нова глава Very Happy
Върнете се в началото Go down
Вайълет Блек

Вайълет Блек


Брой мнения : 126
Join date : 27.05.2009
Age : 111
Местожителство : In thE foreSt

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyВто Юни 09, 2009 5:16 pm

Страхотна си много ми харесва как описваш нещата и чака следващата част с нетърпение ! sunny
Върнете се в началото Go down
http://www.schoolofmagic.forumi-bg.com
Емили Стюарт

Емили Стюарт


Брой мнения : 36
Join date : 29.05.2009

Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) EmptyВто Юни 09, 2009 5:50 pm

Знаеш как да ме държиш в напрежение Mad Very Happy Very Happy Very Happy супер се развива историята...Продължавай да пишеш ! cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)   Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъга, болка, смърт...нов живот (Коментари)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тъга, болка, смърт...нов живот

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Първи стъпки :: Общи приказки :: Лично творчество-
Идете на: