Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стълбището

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Стълбището Empty
ПисанеЗаглавие: Стълбището   Стълбището EmptyПон Юни 01, 2009 4:14 am

Стълбището Camondo_stairs
Върнете се в началото Go down
Алис Грийн

Алис Грийн


Брой мнения : 18
Join date : 03.06.2009
Age : 32

Стълбището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбището   Стълбището EmptyСря Юни 10, 2009 10:09 pm

Часът беше 5 и 30 .Имаше малки облаци ,но и слънчеви лъчи,които бяха далече от академията. За разлика от вчерашния ден чернокосата вампирка бе по-щастлива ,защото можеше спокойно да излезе и да се радва на времето.
Алис бе облечена с една пролетна рокличка , бяла на цвят ,която бе по талията на момичето и едни пантофки. На обикновен човек би му било студено
да бъде облечен така на това време
Алис седеше на стълбите и чакаше някой да намине... Някой случаен вапир за компания.
От далечината се видя мъжки силует.
-Здравей- каза дружелюбно Алис.
-Хммм на мен ли говориш ? -попита мъжкият вампир.
-Еми да ...
-Добре радвам се айде да не е много грубо от моя страна Джеймс Жиганде.
-Алис Грийн -каза весело момичето и стана да се здрависат.
-Вегетарианец ли си? - попита с усмивка Алис.
-Хаха що за шега ... Аз съм нормален вампир ,което ще рече че ям човешка кръв ,но тук нямам друг избор освен животинска - каза Жиганде и направи гримаса.
-Аха добре. -отвърна Грийн.
-Да не би ти да си "вегетарианка" -Попита Джеймс с учудена физиономия.
-Разбира се че съм ...
-Но това е глупаво - обвини я той.
-Всеки си има свойте виждания. -след 10 минути неловко мълчание момичето го попита -Каква е слита ти?
-Хммм най-хубавата ... Изтезание -каза Жиганде с усмивка на лице.
-А твоята? -попта Джеймс.
-Видения .
-Ахам а може ли да попитам за история ти? -каза Жиганде ...
-Еми аз съм дъщеря на вампир и човек... разбира се и майка ми е вече вампир, но докато ме е раждала е била на косъм от смъртта ,но е успяла тя и силна личност .Имам богата рода и голяма също.Това е най-краткия вариант за мен ... ами твоята история Джеймс? -подкани го момичето и се усмихна.
Тогава той започна да обяснява...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Жиганде

Джеймс Жиганде


Брой мнения : 32
Join date : 06.06.2009
Age : 34

Стълбището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбището   Стълбището EmptyСря Юни 10, 2009 10:32 pm

- Добре : Джеймс има доста странна история. Преди да бъде превърнат във вампир , той е доста тихо момче. В една мрачна и дъждовна нощ , в дома му нахлуват два вампира с черни качулки , които убиват майкаму и бащаму а той успява да се измъкне. От тогава , той става много хладнокръвен и безмилостен. Джеймс е готов да отмъсти на тези вампири на всяка цена , но разбира ,че не е достатъчно силен. Година след смъртта на родителите му , Джеймс се запознава с добър вампир , който се е научил да контролира жаждата си. Двамата стават добри приятели и на пръв поглед Джеймс изглежда ,че е забравил за отмъщението , докато не сънува сън , в който вампирите (убийци на родителите му) го викат. Тогава Джеймс пита приятеля си дали ще го направи вампир , но той категорично отказва. Джеймс прави така , че принуждава приятелят му да го ухапе и да го направи вампир. Не след дълго след трансформацията , Джеймс разбира ,че е притежава една от най-опасните сили. Жиганде решава да намери вампирите , които са убили родителите му и ги намира и убива. След смъртта им , той става още по ненаситен за човешка кръв и започва да ловува все повече и повече. !!
- Това е моята история. - рече Вампирът.
- Съжелявам за родителите ти - отвърна момичето.
- А , няма нищо. - каза Джеймс.
- За това ли си толкова хладен към останалите - попита тя.
- Ами можеби , просто не съм свикнал много да общувам с другите.. Е мисля ,че е време да тръгвам , ще се видим по-късно - изстрелна Джеймс , и с няколко скока се качи в стаята си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стълбището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбището   Стълбището Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стълбището
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Академията на Вампирите :: Подземията-
Идете на: