Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята за трениране

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 29

Стаята за трениране Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята за трениране   Стаята за трениране EmptyНед Юни 07, 2009 4:15 am

Стаята за трениране Ballet-studio


Това беше стаята,където всеки,когато пожелаеше идваше да тренира силите си.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Жиганде

Джеймс Жиганде


Брой мнения : 32
Join date : 06.06.2009
Age : 34

Стаята за трениране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за трениране   Стаята за трениране EmptyПет Юни 12, 2009 12:05 am

Джеймс бе седнал в стаята за тренировки , и размишляваше.Изведнъж , изостреният му слух до чу стъпки и веднага се обърна към входната врата. От там се показа красива вампирка с руса коса.
- Здравей , Аз съм Джеймс и ще ми е приятно да се запознаем - рече вампирът.
- Здравей , аз съм Розали , на мен също - отвърна му тя.
- От скоро ли си в академията - попита вампирката.
- Ами всъшност да! - каза Джеймс и очите му блеснаха , пред красотата на момичето до него.
- Каква е твоята сила -попита Розали.
- Ами , Изтезаване .
- Наистина ли? и моята е такава - стрелна вампирката.
- Ами според мен това е най-хубавата сила , която един вампир може да притежава!
- Ще разкажеш ли нещо повече за теб? - попита тя.
- Ами добре - съгласи се Жиганде и започва да разказва: "Джеймс има доста странна история. Преди да бъде превърнат във вампир , той е доста тихо момче. В една мрачна и дъждовна нощ , в дома му нахлуват два вампира с черни качулки , които убиват майкаму и бащаму а той успява да се измъкне. От тогава , той става много хладнокръвен и безмилостен. Джеймс е готов да отмъсти на тези вампири на всяка цена , но разбира ,че не е достатъчно силен. Година след смъртта на родителите му , Джеймс се запознава с добър вампир , който се е научил да контролира жаждата си. Двамата стават добри приятели и на пръв поглед Джеймс изглежда ,че е забравил за отмъщението , докато не сънува сън , в който вампирите (убийци на родителите му) го викат. Тогава Джеймс пита приятеля си дали ще го направи вампир , но той категорично отказва. Джеймс прави така , че принуждава приятелят му да го ухапе и да го направи вампир. Не след дълго след трансформацията , Джеймс разбира ,че е притежава една от най-опасните сили. Жиганде решава да намери вампирите , които са убили родителите му и ги намира и убива. След смъртта им , той става още по ненаситен за човешка кръв и започва да ловува все повече и повече." След като вампирът приключи , тя остана за кратко с отворена уста.
- Много съжелявам за родителите ти - възкликна тя.
- Няма нищо , сега ти ще ми разкажеш ли за теб? и тогава Розали каза...
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Стаята за трениране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за трениране   Стаята за трениране EmptyПет Юни 12, 2009 12:49 am

Розали завъртя очи. Направи го толкова бързо, че може би дори Джеймс не го бе видял.
- Мразя това... Е, дългата или кратката версия? - попита Роуз.
- Ммм, дългата - усмихна се Джеймс.
- Добре, значи ще е кратката. - с лукава усмивка рече Робъртс.
- Гора.. ужасна нощ.. ужасно събуждане.. коршум при сърцето.. "той".. аз - вампирът. - заизрежда Розали.
- Ааа.. - Джеймс имаше доста объркано изражение.
- Добре тогава. Родена съм в градче близо до Форк, щата Вашингтон. Точна година не помня, но е било преди около 100-150 години. - започна Роуз с много нежен, изключително спокоен глас. - Живеехме ,аз и родителите ми, в сравнително голяма къща, по-голяма от нужното. Като човек не бях от най-красивите.. Косата ми беше горе долу до раменете, щръкнала на всички посоки. Оччите ми менкаха цвета си от синьо към зелено и обратното. В училище бях така наречената "зубърка", само защото оценките ми бяха по-високи от тези на останалите. - продължи, а лицето й се искриви в лека омраза, но едва доловима. - Седях си у дома, четях, играех в големия двор.. и понякога ходех в гората, намираща се на няколко километра от къщата. - пое си въздух, колкото за разказа... ясно беше че вампирите не можеха да дишат истински, тоест не им бе нужно. - Един ден, докато бродех в гората, стигнах много по-навътре от обикновено. Изгубих се. Дълго търси пътя, но не намерих нячин да се върна. Беше се свечерило, нямах сили да вървя повече... Прекарах нощта под дърветата. Згушена на кълбо въврху пръстта, вятърът духаше силно. Към три - четири часа заваля дъжд, а в последствие се превърна в порой. Така към седем часа, не съм сигурна точно за часовете защото часовникът ми се бе развалил от бурята, се събудих. не, не беше точно събуждане.. не бях могла да спя, по-скоро бях в нещо като транс. И така мокра до кости, премръзнала и отчаяна, станах бявно и с голямо усилие. Едва вървях, но се отправих с бавна крачка по посока на слънцето, колкото можех да го видя измежду дрърветата. Изведнъж от не много далеч се чу изстрел. Осъзнах че ловният сезон е започнал. В продължение на.. на известно време се скитах, а от различни посоки се чуваха изстрели, стонове на умиращи животни и раздостните възгласи на ловците. Няколко минути седях на едн място, незнаех на къде е безопасно да тръгна. Точно тези няколко минути бяха фатални, но и спасителни. Заблуден коршум ме учцели на сантиметри над сърцето. Оставаха ми минути.. секунди. За най-голямо щастие, точно тогава от там минаваше Джон. Видял ме е, азбрал е че не ми остава много време... и ме превърна в това което съм сега. През трите дни на трансформацията, мъчителни и изтощителни, Джон стоеше и ме подкрепяше. От тогава с него ходим навсякъде знаедно. Той вече е бил тук в академията.. именно той ме посъветва да дойда тук. Въпреки всичко с него не сме.. партнъори. Той ми е като по-голям брат. Обичам го страшно много, не бих могла да си представя живота си без него.. но не сме заедно.
Розали приключи. Ръката й се стрелна към лицето, прибра няколко кичура от копринената сди руса коса зад ухото. Вампирката се стрелна към огледалото, до сега не му бе обърнала голямо внимание. Тя обичаше огледала, а това тук беше просто идеално. За две-три секунди премина няколко пъти разсоянието от единия край на стаята до другия, а накрая отново се озова "лице" в лице с огледалото.
Тогава...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята за трениране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за трениране   Стаята за трениране Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята за трениране
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Джеймс Жиганде
» Стаята на Женевив Бланшард
» Стаята на Елиза Спелмън
» Стаята на Едуард Кълън
» Стаята на Вайълет Блек

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Академията на Вампирите :: Приземен етаж-
Идете на: