Twilight

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Коридорите на приземния етаж

Go down 
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Брой мнения : 229

ПисанеЗаглавие: Коридорите на приземния етаж   Нед Юни 07, 2009 4:41 am

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Пет Юли 10, 2009 12:32 am

Стъпвах грациозно с походка на кралица. Късата рокличка малко под дупето ми ми стоеше перфектно. Тя изглебдаше така:

Харесвах се във вскякъв тип дрехи, но за прекрасното ми тяло тези бяха най- подходящите. Бавно развявайки коси стигнах до коридорите. Вискоите токчета тракаха по плочките и вдигаха шум. Тук всички бяхме еднакви и махнах лещите. Предизвиквах винаги възхищение. Ближех една близалка и устните ми бяха се зхароосали отдавана.

Забелязах друг силует. Той се приближи. Червените му очи ми напомниха на хищник,. Пиеше човешка кръв за разлика от мен. Прочетох мислите му "Майко мила, най- секси вампирката която съм виждал!". Облизах долната си устна и извдих близалката от устата си дяволито:
- Елиза Спелмън приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Джеймс Жиганде

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Пет Юли 10, 2009 12:53 am

- Джеймс Жиганде , на мен също - отвърна вампира. Джеймс бе облечен доста странно за вкуса му. Тоалетът му изглеждаше така:

Елиза го погледна доста предизвикателно. " Уникална е , трябва да е моя на моментаа" - помисли си Джеймс.
- Не е толкова лесно - стрелна вампирката след като вече бе прочела мислите му.
- Разбирам , че можеш да четеш мисли - каза Жиганде.
- Даа , ами твоята сила каква е - попита Елиза и той отговори:
- Ами моята е по-простичка - изтезание. В този миг , Джеймс неможеше вече да сдържа животинското в себе си. Вампирът хвана вампирката и я целуна..
Vampire_ Kikolino

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Пет Юли 10, 2009 1:01 am

Прокарах език по долната му устан след, което животинското в мен се обади. Хванах го за ризата и го притиснах към себе си. Впих зъби в неговата устна и той изстена. Мъчех го, което ми харесваше. Джеймс си пмисли "Ще те схрускам!". Езикът ми зашари по ухото му и тихо казах:
- Няма да ти е лесно, по- устойчива съм от теб!- След което усетих силните му ръце да ме дърпат съм себе си. Жиганде губеше контрол и се опита да ме захапе по ишята, но не успя. Кожата ми беше твърда, наистина само висш вампир можеше да я пробие. Измълвих:
- Казах ти!- намигнах дяволито и го целунах с език. Джеймс се увладя и ме погледна. Силата му беше активирана, но на мен не ми влияеше. Имах и нишка на вещица. Той каза:
- Недостъпна, така ме възбуждаш, ще те имам!- подсмихнах се и му дадох още една целувка. Там където го бях ухапала течеше слабо кръв, понеже неговата не беше застинала напълно. Облизах я и продължих да го целувам зверски. Знаех че го разтапям и това ми харесваше...
Джеймс Жиганде

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Пет Юли 10, 2009 1:20 am

Лека струя кръв течеше от врата на Джеймс. Елиза продължаваше да го целува , а това възбуди Жиганде до полуда. Вампирката продължаваше да си играе с него , но това му харесваше. Вампирът допря едната си ръка до врата на жената и не спираше да я опсипва с целувки. Джеймс отново се опита да я ухапе по врата , но отново не успя. Елиза го изгледа така:

- Адски съблазнителен поглед - възкликна Жиганде и след това отново започна нежно да целува вампирката.
Vampire_ Kikolino

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Пет Юли 10, 2009 1:26 am

- ВСичко в мен е съблазнително!- допря го бързо в едн а стена. Той се опита да ме избута, направи го, но бях по- силаната и го върнах на мястото му:
- Не мърдай!- Облизах го от бузата до устната, а той предложи:
- Да се състезаме до стаята ми!- подсмихнах се:
- Бързаш, но ми харесваш!- впих ръце в ризата му и я разкъсах на гърба. Съблякох това което беше останало и паралелно с целувките галех тялото му, което беше секси. Той смени позиците. Сега аз бях опряна в стената. Не с есъпротивлявах. Обвих единият си крак около крака му и се притиснах:
- Да се обзаложим, че ще те победя!- намигнах му, целунах го още веднъж подлудяващо и тръгнах към стаята му. Стигнах и побързах преди да е пристигнал:
- Хайде, отвори се!- тя зейна и аз влязох. Легнах на леглото и вдих как адски бързо се появява на вратата, все пак бях много по- бърза от него...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   

Коридорите на приземния етаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Академията на Вампирите :: Приземен етаж-
Идете на: