Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коридорите на приземния етаж

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 29

Коридорите на приземния етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Коридорите на приземния етаж   Коридорите на приземния етаж EmptyНед Юни 07, 2009 4:41 am

Коридорите на приземния етаж 01
Върнете се в началото Go down
Vampire_ Kikolino

Vampire_ Kikolino


Брой мнения : 21
Join date : 09.07.2009

Коридорите на приземния етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Коридорите на приземния етаж EmptyПет Юли 10, 2009 12:32 am

Стъпвах грациозно с походка на кралица. Късата рокличка малко под дупето ми ми стоеше перфектно. Тя изглебдаше така:
Коридорите на приземния етаж 48a5a1ef75dd749b5a5612704ba704b1_201
Харесвах се във вскякъв тип дрехи, но за прекрасното ми тяло тези бяха най- подходящите. Бавно развявайки коси стигнах до коридорите. Вискоите токчета тракаха по плочките и вдигаха шум. Тук всички бяхме еднакви и махнах лещите. Предизвиквах винаги възхищение. Ближех една близалка и устните ми бяха се зхароосали отдавана.
Коридорите на приземния етаж Lollypop_40
Забелязах друг силует. Той се приближи. Червените му очи ми напомниха на хищник,. Пиеше човешка кръв за разлика от мен. Прочетох мислите му "Майко мила, най- секси вампирката която съм виждал!". Облизах долната си устна и извдих близалката от устата си дяволито:
- Елиза Спелмън приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
Джеймс Жиганде

Джеймс Жиганде


Брой мнения : 32
Join date : 06.06.2009
Age : 34

Коридорите на приземния етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Коридорите на приземния етаж EmptyПет Юли 10, 2009 12:53 am

- Джеймс Жиганде , на мен също - отвърна вампира. Джеймс бе облечен доста странно за вкуса му. Тоалетът му изглеждаше така:

Коридорите на приземния етаж 519x552

Елиза го погледна доста предизвикателно. " Уникална е , трябва да е моя на моментаа" - помисли си Джеймс.
- Не е толкова лесно - стрелна вампирката след като вече бе прочела мислите му.
- Разбирам , че можеш да четеш мисли - каза Жиганде.
- Даа , ами твоята сила каква е - попита Елиза и той отговори:
- Ами моята е по-простичка - изтезание. В този миг , Джеймс неможеше вече да сдържа животинското в себе си. Вампирът хвана вампирката и я целуна..
Върнете се в началото Go down
Vampire_ Kikolino

Vampire_ Kikolino


Брой мнения : 21
Join date : 09.07.2009

Коридорите на приземния етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Коридорите на приземния етаж EmptyПет Юли 10, 2009 1:01 am

Прокарах език по долната му устан след, което животинското в мен се обади. Хванах го за ризата и го притиснах към себе си. Впих зъби в неговата устна и той изстена. Мъчех го, което ми харесваше. Джеймс си пмисли "Ще те схрускам!". Езикът ми зашари по ухото му и тихо казах:
- Няма да ти е лесно, по- устойчива съм от теб!- След което усетих силните му ръце да ме дърпат съм себе си. Жиганде губеше контрол и се опита да ме захапе по ишята, но не успя. Кожата ми беше твърда, наистина само висш вампир можеше да я пробие. Измълвих:
- Казах ти!- намигнах дяволито и го целунах с език. Джеймс се увладя и ме погледна. Силата му беше активирана, но на мен не ми влияеше. Имах и нишка на вещица. Той каза:
- Недостъпна, така ме възбуждаш, ще те имам!- подсмихнах се и му дадох още една целувка. Там където го бях ухапала течеше слабо кръв, понеже неговата не беше застинала напълно. Облизах я и продължих да го целувам зверски. Знаех че го разтапям и това ми харесваше...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Жиганде

Джеймс Жиганде


Брой мнения : 32
Join date : 06.06.2009
Age : 34

Коридорите на приземния етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Коридорите на приземния етаж EmptyПет Юли 10, 2009 1:20 am

Лека струя кръв течеше от врата на Джеймс. Елиза продължаваше да го целува , а това възбуди Жиганде до полуда. Вампирката продължаваше да си играе с него , но това му харесваше. Вампирът допря едната си ръка до врата на жената и не спираше да я опсипва с целувки. Джеймс отново се опита да я ухапе по врата , но отново не успя. Елиза го изгледа така:

Коридорите на приземния етаж E4f95g

- Адски съблазнителен поглед - възкликна Жиганде и след това отново започна нежно да целува вампирката.
Върнете се в началото Go down
Vampire_ Kikolino

Vampire_ Kikolino


Брой мнения : 21
Join date : 09.07.2009

Коридорите на приземния етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Коридорите на приземния етаж EmptyПет Юли 10, 2009 1:26 am

- ВСичко в мен е съблазнително!- допря го бързо в едн а стена. Той се опита да ме избута, направи го, но бях по- силаната и го върнах на мястото му:
- Не мърдай!- Облизах го от бузата до устната, а той предложи:
- Да се състезаме до стаята ми!- подсмихнах се:
- Бързаш, но ми харесваш!- впих ръце в ризата му и я разкъсах на гърба. Съблякох това което беше останало и паралелно с целувките галех тялото му, което беше секси. Той смени позиците. Сега аз бях опряна в стената. Не с есъпротивлявах. Обвих единият си крак около крака му и се притиснах:
- Да се обзаложим, че ще те победя!- намигнах му, целунах го още веднъж подлудяващо и тръгнах към стаята му. Стигнах и побързах преди да е пристигнал:
- Хайде, отвори се!- тя зейна и аз влязох. Легнах на леглото и вдих как адски бързо се появява на вратата, все пак бях много по- бърза от него...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коридорите на приземния етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на приземния етаж   Коридорите на приземния етаж Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коридорите на приземния етаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Из коридорите на вторият етаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Академията на Вампирите :: Приземен етаж-
Идете на: