Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Мелъни Стоун(свободна за посетители)

Go down 
АвторСъобщение
Мелъни Стоун




Брой мнения : 2
Join date : 25.05.2010

Стаята на Мелъни Стоун(свободна за посетители) Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Мелъни Стоун(свободна за посетители)   Стаята на Мелъни Стоун(свободна за посетители) EmptyСря Май 26, 2010 2:43 am

Добре дошли! Това е стаята на Мелъни, но който иска може да влиза в нея. Дори когато собственичката й не е там! А постът продължава и ПОД снимката!
Стаята на Мелъни Стоун(свободна за посетители) Pudongshangrilapremierroom

-------------------------------------------

Това беше голяма и просторна стая. Мелъни влезе вътре уморена, много уморена. Тя легна на леглото и се замисли. Ако можеше, щеше да напише с огромни букви на вратата"Спи ми се!!! Оставете ме!!!". "Или пък не."-помисли си тя на ум.-"Това би напаравило лошо първо впечатление за мен. А аз не исках да бъда груба, просто...", но преди да довърши мисълта си тя заспа(все пак е отчасти човек!)

***

Събуди се след няколко часа и веднага скочи от леглото. Мислите в главата й бяха някак си размазани, неподредени. Но след минутка тя си спомни защо и как се беше озовала тук. Тя влезе във ваната и наслага най-различни соли. После се отпусна в банята с книга в ръка...

***

След половин час тя излезе от банята и се запъти към гардероба от ръчно рисувано дърво. Там тя намери куп дрехи с надпис "Надявам се да изкараш добре! Ярън Стоун" Явно баща й беше изпратил пратка с дрехи. Странно как, но всичките й харесаха. Премери голяма част от тях. Най-накрая се спря на една черна къса пола и блуза с гол гръб. Чак тогава забеляза един ситно написан послепис: "Въпреки че не те познаваме, мислим че дрехите ще ти харесат. И много силно се надяваме. Пиши ни писма. Много. Защото вече много те харесваме. Very Happy Very Happy Very Happy Хели Стоун, твоя сестра, Ирина Стоун, твоя майка, Гилбърт Стоун, твой брат, и Джон Стоун, твой втори брат." Мелъни се усмихна, сгъна листчето и го прибра в една кутийка, където от дете пазеше разни ценни работи. После седна на бюрото и написа дълго благодарствено писмо. След това излезе, за да го пусне.
[
Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Мелъни Стоун(свободна за посетители)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Розали Робъртс
» Стаята на Едуард Кълън
» Стаята на Вайълет Блек
» Стаята на Аделин Уинчестър
» Стаята на Алис Грийн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Академията на Вампирите :: Втори етаж :: Спалните помещения-
Идете на: