Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 На коя книга сте плакали?

Go down 
+3
Женевив Бланшард
Корлайн Барлоун
Едуард Кълън
7 posters
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyЧет Май 28, 2009 6:48 pm

Хората често се разревават на книги.С вас случвало ли се е?На кои книги сте ревали? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Корлайн Барлоун

Корлайн Барлоун


Брой мнения : 185
Join date : 27.05.2009
Age : 28
Местожителство : Форкс

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyЧет Май 28, 2009 11:33 pm

Хари Потър - последната част
Върнете се в началото Go down
Женевив Бланшард

Женевив Бланшард


Брой мнения : 21
Join date : 29.05.2009
Age : 32
Местожителство : Haskovo

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyПет Май 29, 2009 1:36 am

Корлайн Барлоун написа:
Хари Потър - последната част

+1 Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://darkmagic.dir.bg
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyПет Май 29, 2009 1:52 am

на Хари Потър съм олакала доста и то не само на последната част. Плаках на Новолуние, плакала съм и на Клетка(Стивън Кинг), абе доста съм си поревавала, ама от мен се очаква, аз си падам ревла...
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyПет Май 29, 2009 2:27 am

Аз съм плакал на много книги.Хари Потър и Нечистокръвния принц,когато умря Дъмбълдор.Хари Потър и Даровете на Смъртта,когато умря Доби.Ох,това беше наистина много тъжно.
На Здрач съм ревал на всички части,защото май не съм добре.На първата част,когато Джеймс измъчваше Бела,ама това на фиулма действа повече.В Новолуние,когато Едуард я остави.В Затъмнение,когато Розали разказваше за смъртта си и когато Алис разказваше как са се срещнали с Джаспър.В Зазоряване на много места.Когато Алис и Джаспър заминаха и си помислих,че вече няма да се върнат.Когато Бела се сбогуваше с Ренесме,а Едуард с Джейкъб.Трябва да призная,че тогава Джейк спрях да го мразя.И накрая когато всичко свършва.Хубав край е,да,но все пак това е любимата ми книга и историята няма да продължи,освен книгите от гледната точка на Ед.
Върнете се в началото Go down
Корлайн Барлоун

Корлайн Барлоун


Брой мнения : 185
Join date : 27.05.2009
Age : 28
Местожителство : Форкс

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyПет Май 29, 2009 4:25 am

Колкото и да не помнасям Бела и аз плаках когато Едуард я заряза.Беше ми гадно, мкар че не съм от ревлите.

На Хари Потър лаках и когато Снейп, Доби , ФРЕД, Тонкс умираха Sad ..
Върнете се в началото Go down
Вайълет Блек

Вайълет Блек


Брой мнения : 126
Join date : 27.05.2009
Age : 112
Местожителство : In thE foreSt

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyПет Май 29, 2009 2:39 pm

О, аз на Хари Потър си рева от петата част , когато моят любим Сириус умря . В шестата част за Дъмбълдор , в седмата за Доби плаках много , а за Фред , Лупин , Тонкс пак плаках но по-малко.
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Колкото и да е чудно на Здрач(цялата сага) не съм плакала . Понякого доста се натъжавах , но не съм стигала до рев . Sad
Върнете се в началото Go down
http://www.schoolofmagic.forumi-bg.com
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyПет Май 29, 2009 2:42 pm

Аз пък,защото сигурно прекалено много се поставям на мястото на героите! alien Very Happy
Върнете се в началото Go down
Емили Стюарт

Емили Стюарт


Брой мнения : 36
Join date : 29.05.2009

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyВто Юни 02, 2009 11:51 pm

Ами засега не съм ревала на книги....ама не съм чела поредицата на Хари Потър само см гледала филмите
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyСря Юни 03, 2009 12:40 am

Аз на Хари Потър ревах, когато умряха Сириус, Дъмбълдор, Доби, Фред, Тонкс.. и също доста ревах за Снейп. Особено когато Хари беше в мислоема, когато гледаше мислите на Сивиръс.. толкова жал ми стана за него. От начало не го харесвах, но с течение на книгите ми стана симпатичен, разбрах че не може да е мамил Дъмбълдор през цялото време.. пък и нали накрая трябва да победи доброто. И колкото и странно да звучи.. плаках когато умря Волдемор - независимо че е най-злия, независимо че е изтребил толкова хора, включително и Лили и Джеймс. Просто толкова ми харесва.. той е един от любимите ми герои.
На Здрач плаках когато умря Джеймс.. нещо си падам по лошите герои.. както Джеймс, така и Кам /актьора му във филма/ са ми любимци..
На Новолуние плаках, когато върколаците убиха Лоран - толкова плаках, дори повече от за Джеймс, въпреки че него го харесвам повече.. не - и двамата ги харесвам.. Върколаците ги мразя супер много, за това че убиха Лоран ;( ;( ;(
Върнете се в началото Go down
Емили Стюарт

Емили Стюарт


Брой мнения : 36
Join date : 29.05.2009

На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? EmptyСря Юни 03, 2009 7:38 pm

Розали Робъртс написа:
Аз на Хари Потър ревах, когато умряха Сириус, Дъмбълдор, Доби, Фред, Тонкс.. и също доста ревах за Снейп. Особено когато Хари беше в мислоема, когато гледаше мислите на Сивиръс.. толкова жал ми стана за него. От начало не го харесвах, но с течение на книгите ми стана симпатичен, разбрах че не може да е мамил Дъмбълдор през цялото време.. пък и нали накрая трябва да победи доброто. И колкото и странно да звучи.. плаках когато умря Волдемор - независимо че е най-злия, независимо че е изтребил толкова хора, включително и Лили и Джеймс. Просто толкова ми харесва.. той е един от любимите ми герои.
На Здрач плаках когато умря Джеймс.. нещо си падам по лошите герои.. както Джеймс, така и Кам /актьора му във филма/ са ми любимци..
На Новолуние плаках, когато върколаците убиха Лоран - толкова плаках, дори повече от за Джеймс, въпреки че него го харесвам повече.. не - и двамата ги харесвам.. Върколаците ги мразя супер много, за това че убиха Лоран ;( ;( ;(


МРАЗИШ ВЪРКОЛАЦИТЕ..... ;( е вярно че убиха Лоран заради шибаната Бела ....ама Джеймс го убиха вампирите...ама пак заради Бела Mad Mad Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На коя книга сте плакали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На коя книга сте плакали?   На коя книга сте плакали? Empty

Върнете се в началото Go down
 
На коя книга сте плакали?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Първи стъпки :: Общи приказки :: Литература-
Идете на: