Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Моето ''Изкуство''.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyСъб Май 30, 2009 6:03 pm

Като за начало ето няколко клипчета от мен.Не очаквайте постоянно да пускам неща,защото ме мързи да правя клипчета и такива неща,но когато направя нещо ново ще пускам. Wink





Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyСъб Май 30, 2009 6:11 pm

Клипчетата са върха, ако щеш ми вявай, ама се разплаках на второто и третото. Това са едни от любимите ми филми и винаги се разтапям като ги гледам. Обожавам A Cinderella Story гледала съм го над 15 пъти, предимно заради Чад Майкъл Мъри де, но филма е невероятен...

Още веднъж, браво!
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyСъб Май 30, 2009 6:16 pm

Радвам се,че ти харесват.На мен също A Walk To Remember ми е много любим филм,не се намират често толкова хубави филми,а и е много тъжен.На Титатин не съм ревал,ама на този се скъсах. Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyНед Май 31, 2009 2:22 am

Всичките клипове са много готини... За Аделин - щом ти харесва 'A Cinderella Story' ти препоръчвам 'Another Cinderella Story' - не е с Чад, но пък е много готин филм. На мен ми харесва главно заради танците.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyНед Май 31, 2009 2:25 am

Аз съм гледал и двата филма,но истината е,че първият ми харесва повече.Вторият не ми е чак толкова интересен,но е смешен. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyНед Май 31, 2009 2:40 am

Попринцип и аз съм гледала и двата :] ..А относно клипчетата ти - Браво! Много са добри, а "A Walk To Remember" си го сваlих на скоро, но от учене за изпитите нямам време да го гледам.. но смятам че е доста добър Smile Wink
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyНед Май 31, 2009 2:41 am

Радвам се,че ти харесват.А няма да сгрешиш,ако гледаш ''Незабравимата''. Wink
Върнете се в началото Go down
Вайълет Блек

Вайълет Блек


Брой мнения : 126
Join date : 27.05.2009
Age : 112
Местожителство : In thE foreSt

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyНед Май 31, 2009 2:47 am

Много яки клипченца ! Продължавай в същия дух ! cheers
cheers cheers cheers cheers Филмите също са стахотни !
Върнете се в началото Go down
http://www.schoolofmagic.forumi-bg.com
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyНед Май 31, 2009 10:56 pm

Another Cinderella Story съм го гледала, филмчето е хубаво, а и попрнцип аз съм фенка на Селена Гомез, но не знам с Чад и Хилари ми харесва повече, просто съм влюбена в този филм.
Розали, препоръчвам ти в скоро време да изгледаш A Walk To Remember, просто този филм не е за изпускане, страхотен филм, стойностен, а за актьорската игра да не ти говоря...
Върнете се в началото Go down
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyНед Май 31, 2009 10:57 pm

Преди малко направих банера,който ще бъде за реклама към форума.

Моето ''Изкуство''. 877905Z
Върнете се в началото Go down
Аделин Уинчестър

Аделин Уинчестър


Брой мнения : 66
Join date : 29.05.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс бейби =)

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyНед Май 31, 2009 10:58 pm

Оу да, банерчето много е готино, браво!
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. EmptyПон Юни 01, 2009 1:34 am

Супер банер Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моето ''Изкуство''. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моето ''Изкуство''.   Моето ''Изкуство''. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Моето ''Изкуство''.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Първи стъпки :: Общи приказки :: Лично творчество-
Идете на: