Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Подземието

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Едуард Кълън

Едуард Кълън


Брой мнения : 229
Join date : 26.05.2009
Age : 30

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Подземието   Подземието EmptyПон Юни 01, 2009 4:15 am

Подземието Koridor
Върнете се в началото Go down
Алис Грийн

Алис Грийн


Брой мнения : 18
Join date : 03.06.2009
Age : 32

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието EmptyВто Юни 09, 2009 11:09 pm

Навън денят бе слънчев ... Прекаленп слънчев, а часът бе едва 12 сутринта .Времето за един вампир минаваше твърде бавно тъй като те не спяха...
-273 123 - Грийн броеше секундите от скука.
Какво по-скучно от това да броиш и бродиш безцелно из подземията.Минаха още около 1 000 секунди.
-274 123 секунди .Боже как може да ми е толкова скучно.
-Хей ти какво правиш да не би да броиш времето. - засмя се един глас от далече .От тъмнината се появи силует който превхърча прекалено бързо за човешките очи,
но това бе нещо съвсем нормално за вампирската природа.
-Не -излъга Алис . -... Добре де може би но какво друго да правя. -попита момичето.
-Може би да се помотаеш с мен - усмихна се другото момиче.
-Между другото Алис Грийн -уведоми я Алис.
-Розали Робъртс -отвърна момичето ,чието име бе Розали.
Тя бе красива блондинка с изящна фигура и видима нечеовешка грация в походката.
Тя отметна коса и попита:
-Е Алис първия ми въпрос може да ти се стори глупав ,но "вегетарианка" ли си?
-Всъщност да и неразбирам вапирите който не са наистина е гадно да отнемаш живот, а ти?
-Еми да а странното е че силата която имам е изтезание .Хмм, доста странно за мен ,защото и аз не отнемам животи... А твойта сила Алис, каква е тя?-попита Робъртс.
-Еми аз виждам бъдещето - Видения.
-Хммм интересно .
Върнете се в началото Go down
Розали Робъртс

Розали Робъртс


Брой мнения : 88
Join date : 30.05.2009

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието EmptyСря Юни 10, 2009 12:52 am

Роуз бе облякла черен потник, тесни дънки, очертаващи идеално линията на краката й. На кръста си носеше бял колан с красива сребриста катерама, а на врата й имаше бял тънък шал. Приглушената светлина в подземния коридор придаваше таинсвен вид на двете млади вампирки. Те се бяха запознали една преди две-три минути и поддържаха известна дистанция.
- Е, Розали.. разкажи ми за теб. - първа продума Алис, след известно време продължило с напрегнато мълчание. Русата вампирка огледа събеседничката си от глава до пети. Алис бе облечена модерно, явно имаше усет за мода. Полата и бе черна, а блузата светло синя с три четвърт ръкав. На врата й висеше интересен гердан и различни фигурки.
- Родена съм в градче близо до Форк, щата Вашингтон. Точна година не помня, но е било преди около 100-150 години. - започна Роуз с много нежен, изключително спокоен глас. - Живеехме ,аз и родителите ми, в сравнително голяма къща, по-голяма от нужното. Като човек не бях от най-красивите.. Косата ми беше горе долу до раменете, щръкнала на всички посоки. Оччите ми менкаха цвета си от синьо към зелено и обратното. В училище бях така наречената "зубърка", само защото оценките ми бяха по-високи от тези на останалите. - продължи, а лицето й се искриви в лека омраза, но едва доловима. - Седях си у дома, четях, играех в големия двор.. и понякога ходех в гората, намираща се на няколко километра от къщата. - пое си въздух, колкото за разказа... ясно беше че вампирите не можеха да дишат истински, тоест не им бе нужно. - Един ден, докато бродех в гората, стигнах много по-навътре от обикновено. Изгубих се. Дълго търси пътя, но не намерих нячин да се върна. Беше се свечерило, нямах сили да вървя повече... Прекарах нощта под дърветата. Згушена на кълбо въврху пръстта, вятърът духаше силно. Към три - четири часа заваля дъжд, а в последствие се превърна в порой. Така към седем часа, не съм сигурна точно за часовете защото часовникът ми се бе развалил от бурята, се събудих. не, не беше точно събуждане.. не бях могла да спя, по-скоро бях в нещо като транс. И така мокра до кости, премръзнала и отчаяна, станах бявно и с голямо усилие. Едва вървях, но се отправих с бавна крачка по посока на слънцето, колкото можех да го видя измежду дрърветата.
- О.. - отвори уста Алис, но не каза нищо повече. Розали притвори очи и продължи с раказа:
- Изведнъж от не много далеч се чу изстрел. Осъзнах че ловният сезон е започнал. В продължение на.. на известно време се скитах, а от различни посоки се чуваха изстрели, стонове на умиращи животни и раздостните възгласи на ловците. Няколко минути седях на едн място, незнаех на къде е безопасно да тръгна. Точно тези няколко минути бяха фатални, но и спасителни. Заблуден коршум ме учцели на сантиметри над сърцето.
Алис ахна. Роуз продължи, без да й обърне внимание:
- Оставаха ми минути.. секунди. За най-голямо щастие, точно тогава от там минаваше Джон. Видял ме е, азбрал е че не ми остава много време... и ме превърна в това което съм сега. През трите дни на трансформацията, мъчителни и изтощителни, Джон стоеше и ме подкрепяше. От тогава с него ходим навсякъде знаедно. Той вече е бил тук в академията.. именно той ме посъветва да дойда тук. Въпреки всичко с него не сме.. партнъори. Той ми е като по-голям брат. Обичам го страшно много, не бих могла да си представя живота си без него.. но не сме заедно. - Роуз приключи разказа си. Усмихна се.
- Леле... колко много си преживяла. - пророни тъмнокосата вампирка.
- Да.. и стигнах до там че да го разказвам на първия срещнат. - исключително спокойно, но с лека хладнина каза Робъртс.
- Аз... ако искаш ще ти разкажа историята си... - предложи Грийн..
- Може би по късно. Сега мисля да се върна в стаята ми. - изрече бързо Розали. Хвърли бърза приятелска усмивка към Али, която й отвърна със същото.
След няколкос секунди Алис остана сама в коридора, дугата вампирка се беше изпарила скорострелно. Нисичката тъмнокоса вампирка плавно заподскача към стаята си. Приличаше на фея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Empty

Върнете се в началото Go down
 
Подземието
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Академията на Вампирите :: Подземията-
Идете на: